Delia Cosmetics na gali Miss Polonia 2018

Gala Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki.

Jubileuszowa 40. Gala finału Miss Polonia 2018 odbyła się 10.11.2018 roku w hotelu Narvil w Serocku. Marka Delia Cosmetics oraz Cameleo czynnie uczestniczyły w przygotowaniach kandydatek do wyborów Miss. Kolejny rok z rzędu, zespół naszych profesjonalistów pod wodzą Izabeli Zagórskiej zadbał o fantastyczny wygląd finalistek, biorących udział w najbardziej prestiżowym konkursie piękności w Polsce. Nasze wizażystki przez cały dzień wraz z kandydatkami przygotowywały wyjątkowe makijaże i fryzury na różne okazje: stylizacje dla Panny Młodej w sukniach ślubnych La Perle, w kostiumach kąpielowych Gabbiano oraz w sukienkach koktajlowych PINA, wszystko w zgodzie z aktualnie obowiązującymi trendami. Makijaże i fryzury, tworzone w oparciu o produkty marki, uzupełniały look finalistek i prezentowane na wybiegu kolekcje.

W tegorocznym konkursie tytuł Miss Polski wygrała Milena Sadowska, która została również wytypowana przez naszą markę jako Miss Delia Cosmetics 2018. Pierwszą wicemiss Polonia 2018 została Martyna Górak, a drugą Patrycja Woźniak.

Kandydatki oceniane były m.in. przez Ewę Wachowicz – Miss Polonia 1992, Aleksandrę Stajszczak – Miss Polonia 1993, Agatę Biernat – Miss Polonia 2017, Yaritze Reyes – Wicemiss World 2016 z Dominikany. W jury znaleźli się także aktorzy Tomasz Ciachorowski, Michał Mikołajczak i Marcin Korcz oraz tancerz Stefano Terrazzino. Galę poprowadzili Patricia Kazadi i Olivier Janiak, a gwiazdami muzycznymi wieczoru byli Sami Harb i Mateusz Grędziński.

Laureatka konkursu Miss Polonia otrzymała od marki voucher na roczny zapas kosmetyków Delia Cosmetics o wartości 6000 zł. oraz, jako Miss Delia Cosmetics 2018, voucher na roczny zapas kosmetyków o wartości 2000 zł.

Jest nam miło, że jako Delia Cosmetics możemy wspierać to piękne wydarzenie od wielu lat. Do zobaczenia za rok i gratulujemy wszystkim finalistkom!