Z przyjemnością obserwujemy, że społeczność #fajnychBabek Delii rozrasta się wręcz w kosmicznym tempie! Dzieje się tak między innymi dzięki wiosennemu konkursowi, w którym główną nagrodą był wyjazd do spa oraz specjalne atrakcje – w tym profesjonalna metamorfoza i sesja zdjęciowa. Cztery #FajneBabki z Łęczycy nie miały sobie równych!

Rozstrzygnięcie kilkuetapowego, wymagającego konkursu z blisko 400 zgłoszonymi filmami nie należało do najłatwiejszych. Finalnie wybraliśmy ekipę czterech #fajnychBabek z okolic Łęczycy. Szczęśliwymi zwyciężczyniami zostały Ewa, Edyta, Paulina i Kinga, które w dniach 3-5 czerwca spędziły niezwykły weekend z Delią w hotelu Manor House. Czekał je tam między innymi: masaż w SPA, łaźnie, baseny, pyszna kuchnia, a przede wszystkim – finałowe warsztaty makijażu oraz mody z marką Delia. Efekty metamorfozy finalistek możecie obejrzeć na filmie i zdjęciach, które wyszły fantastycznie!

Też wibrujesz jak #fajneBabki? Nic straconego. W miesięcznym, wciąż trwającym konkursie możesz wygrać sesję fotograficzną, kosmetyki Delii, Instax Mini 11 i tytuł #FajnejBabki miesiąca! Szczegóły na www.fajnebabki.pl