Jesteśmy dla Ciebie

Strategii działania jest wiele, lecz wśród dostępnych opcji my wybraliśmy tę wyjątkową - „strategię piękna” – dla Ciebie.

Nasza codzienność w pracy to Twoje poczucie piękna i komfortu. Nasze zadania, obowiązki i coraz wyżej podnoszone poprzeczki – to bezpieczne i niezawodne kosmetyki, które pomagają w podkreślaniu urody i celebrowaniu wewnętrznego piękna.

Jesteś jedną ze wspaniałych kobiet w Polsce i na świecie, które nam zaufały i są naszą inspiracją. Jesteś jedną z wielu, lecz jedyną spośród wszystkich. Pracujemy dla Ciebie i właśnie Tobie chcemy pomagać być piękną!


Dystrybucja w

79

krajach na całym świecie

Na rynku od

20

lat

Otrzymaliśmy

43

nagrody

Zatrudniamy

300+

pracowników

Pomagamy każdego dnia

A niesienie pomocy innym to codziennie przyświecające nam motto!

Właśnie dlatego każdego dnia pomagamy osiągać zadowolenie z siebie i uwydatniać naturalne piękno.

Pomagamy też potrzebującym, dzieląc się zyskami ze sprzedaży kosmetyków, których używasz. Możesz być dumna - m.in. dzięki Twoim zakupom, otrzymaliśmy w 2017 roku prestiżową nagrodę Dobroczyńcy Roku. Dziękujemy! Będziemy pomagać zawsze.

Tworzymy jakość

Bo jakość to nasz priorytet!

Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001, pracujemy według standardów GMP i jesteśmy uprawnieni do produkcji wyrobów medycznych. Nasi technolodzy opracowują receptury z najlepszych komponentów, potwierdzonych certyfikatami, pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy profesjonalistami, podchodzimy rzetelnie i etycznie do biznesu, dzięki czemu wysoką jakość naszych produktów możesz odczuwać każdego dnia na własnej skórze. Gwarantujemy, że trafiają do Ciebie bezpieczne, przebadane i niezawodne kosmetyki.

Certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL


Miło nam poinformować, że zakończyliśmy proces weryfikacji przez ECOCERT Greenlife i otrzymaliśmy certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL na linię kosmetyków EKOflorist.
ECOCERT Greenlife S.A.S. jest międzynarodową organizacją powstałą w 1991 roku, z siedzibą główną we Francji. Certyfikuje ekologiczne i naturalne surowce, wyroby gotowe, ich opakowania oraz procesy produkcyjne i logistyczne.
Certyfikat ECOCERT otrzymać mogą produkty zawierające minimum 95% składników pochodzenia naturalnego.

Certyfikat ECOCERT oznacza:
• WIARYGODNOŚĆ – skład i deklaracje na opakowaniu są zweryfikowane i zaakceptowane przez zewnętrzną, prestiżową instytucję certyfikującą.
• TRANSPARENTNOŚĆ – każdy składnik receptury ma podane źródło pochodzenia, a w wybranych przypadkach (jeśli pozwala powierzchnia opakowania) źródło to jest uszczegółowione, np. wskazana jest roślina, będąca źródłem dla danego surowca.
• BEZPIECZEŃSTWO – fabryka DELIA Cosmetics, przed uzyskaniem certyfikacji, przeszła pozytywnie audyt dotyczący pełnego procesu produkcyjno-logistycznego.

W rodzinie siła

Otaczamy Cię nie tylko poczuciem piękna, płynącego z kosmetyków, lecz także rodzinnym ciepłem, które bije z serca naszej firmy.

Tworzenie kosmetyków to nasze życie, lecz tylko wtedy, gdy fundamenty stanowi rodzina i przyjaźń – wartości zakorzenione w nas już od ponad 20 lat. Pozwól nam uczciwie zapracować na zaufanie i zdobyć Twoją sympatię.

Pracujemy z pasją, z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach. Poznaj nas!


Tworzymy zespół

Co nas wyróżnia

Praca w branży kosmetycznej to radość, szczęście i ogromna odpowiedzialność za to, co tworzymy.

Nasze produkty są owocami głębokich przemyśleń i spełnionych snów o zaspokajaniu potrzeb klientów. W ciągu 20 lat działalności udało się wypracować wiele niezawodnych receptur, ale największym wyróżnikiem są kosmetyki do brwi, a w szczególności henna. To w tej kategorii Delia Cosmetics jest nie tylko ekspertem, ale jest również najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce (Badanie świadomości marki w kategorii henna do brwi i henna do brwi i rzęs w grupie kobiet 15+, 08/2017 GFK Polonia).

Dumą naszej oferty jest również ziołowa henna do koloryzacji włosów pod marką Cameleo, która jako pierwsza i jedyna w Polsce farba do włosów została przebadana pod kątem bezpieczeństwa dla skóry wrażliwej.