Jesteśmy dla Ciebie

Nasza codzienność w pracy to Twoje poczucie piękna i komfortu. Nowe zadania i coraz wyżej podnoszona poprzeczka to bezpieczne oraz niezawodne kosmetyki, które pomagają w podkreślaniu urody oraz celebrowaniu wewnętrznego piękna.

Jesteś jedną ze wspaniałych kobiet w Polsce i na świecie, które nam zaufały i są naszą inspiracją. Jesteś jedną z wielu, lecz jedyną spośród wszystkich. Pracujemy dla Ciebie i właśnie Tobie chcemy pomagać czuć się AutenTycznie piękną!

Dystrybucja w

0
krajach na całym świecie

Otrzymaliśmy ponad

0
nagród

Na rynku od

0
lat

Zatrudniamy

0 +
pracowników

W rodzinie siła

Otaczamy Cię nie tylko poczuciem piękna, płynącego z kosmetyków, lecz także rodzinnym ciepłem, które bije z serca naszej firmy.

Tworzenie kosmetyków to nasze życie, lecz tylko wtedy, gdy fundamenty stanowi rodzina i przyjaźń – wartości zakorzenione w nas już od ponad 20 lat. Pozwól nam uczciwie zapracować na zaufanie i zdobyć Twoją sympatię.

Pomagamy

A niesienie pomocy innym to codziennie przyświecające nam motto!

Właśnie dlatego każdego dnia pomagamy osiągać zadowolenie z siebie i uwydatniać naturalne piękno.

Pomagamy też potrzebującym, dzieląc się zyskami ze sprzedaży kosmetyków, których używasz. Możesz być dumna – m.in. dzięki Twoim zakupom, otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Dobroczyńcy Roku. Dziękujemy! Będziemy pomagać zawsze.

Tworzymy jakość i jesteśmy odpowiedzialni

Stawiamy na jakość oraz lepsze środowisko!

Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 22716 oraz ISO 13485, pracujemy według standardów GMP i jesteśmy uprawnieni do produkcji wyrobów medycznych. Nasi technolodzy opracowują receptury z najlepszych komponentów, potwierdzonych certyfikatami – takimi jak ECOCERT Cosmos Natural. W 2021 roku prawie 95% naszych nowych kosmetyków było wegańskich!

Jesteśmy profesjonalistami – do biznesu podchodzimy rzetelnie i etycznie. Dzięki temu wysoką jakość naszych produktów możesz odczuwać każdego dnia na własnej skórze. Gwarantujemy, że trafiają do Ciebie wyłącznie bezpieczne, przebadane i niezawodne kosmetyki.

Certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL

W zeszłym roku zakończyliśmy proces weryfikacji przez ECOCERT Greenlife i otrzymaliśmy certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL na linię kosmetyków EKOflorist.
ECOCERT Greenlife S.A.S. jest międzynarodową organizacją powstałą w 1991 roku, z siedzibą główną we Francji. Certyfikuje ekologiczne i naturalne surowce, wyroby gotowe, ich opakowania oraz procesy produkcyjne i logistyczne.

Interseroh Zero Waste Solutions

Dzięki konkretnym działaniom przyczyniliśmy się do redukcji emisji gazów cieplarnianych i zwiększenia świadomości społeczeństwa oraz przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska. Prowadzimy regularny recykling oraz kampanie edukacyjne w zakresie zarządzania gospodarką opakowaniową i związanymi z nią odpadami. Za tę aktywność otrzymaliśmy certyfikat firmy Interseroh, specjalizującej się w gospodarce w obiegu zamkniętym, pomagającej przedsiębiorstwom zmienić profil na bardziej ekologiczny.

Sedex Memeber

Dzięki certyfikatowi Sedex dziś jeszcze lepiej zarządzamy ryzykiem społecznym oraz środowiskowym! Sedex to globalna organizacja, która współpracuje z najbardziej znanymi instytucjami na świecie, takimi jak Organizacja Narodów Zjednoczonych i Ethical Trading Initiative. Jednocześnie jest to największa na świecie platforma partnerska, która umożliwia członkom przechwytywanie, analizowanie i zarządzanie informacjami o ryzyku w całym łańcuchu dostaw.