Koloryzacja trwała

CAMELEO OMEGA +

Z myślą o idealnej, domowej koloryzacji stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy produkt – Cameleo Permanent Color Cream – farbę trwale koloryzującą.

Przełomowa technologia HCE (High Conditioning Enhancer) zapewnia intensywne wnikanie koloru we włosy i MAKSYMALNY efekt, a to wszystko za sprawą unikatowej kompozycji pigmentów, które gwarantują  trwały i wielowymiarowy kolor. Są bardziej odporne na wypłukiwanie, więc dłużej możesz cieszyć się swoim ulubionym kolorem.

Z marką Cameleo z łatwością i bezpiecznie zafarbujesz włosy na ulubiony kolor.

Brunetka czy blondynka? A może ruda? Niezależnie od tego jaki odcień wybierzesz, zadbamy o intensywny kolor, blask i zdrowy wygląd Twoich włosów.

W Cameleo znajdziesz koloryzację dopasowaną do potrzeb – w tym o różnych poziomach trwałości oraz  szeroką paletę najmodniejszych kolorów. Jeżeli jesteś zdecydowana na trwałe zmiany, a zarazem chcesz pozbyć się siwych włosów – wybierz farby Cameleo Omega+. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z farbowaniem i cenisz naturalne produkty, Twoim najlepszym sprzymierzeńcem będzie henna do włosów Cameleo. Dla niezdecydowanych i eksperymentujących z wyglądem mamy uwielbiane szamponetki, hitowe płukanki oraz spraye koloryzujące w szalonych odcieniach!