Czy wiesz, że…

Obecnie, w okresie coraz silniejszego rozwoju techniki pszczoły są najczulszym wskaźnikiem stopnia zanieczyszczenia środowiska naturalnego (podobnie jak raki w wodzie). Ponad połowa z 470 gatunków pszczół żyjących w Polsce jest zagrożonych wyginięciem…Nie mogliśmy po prostu się temu przyglądać – zaczęliśmy działać!

We love bees!

Kochamy pszczoły i kochamy miód, który znajduje masę zastosowań – od kuchni, po przemysł kosmetyczny. Dodatek miodu pszczelego znajdziecie między innymi w jednym z kosmetyków z serii Dairy Fun – miodowym sorbecie do rąk. Miód jest bardzo cennym, ale dodatkowym „owocem” pracy pszczół.W wielu krajach utrzymuje się pasieki wyłącznie w celu zapewnienia odpowiedniego zapylenia upraw. Bez pszczół nie byłoby między innymi owoców, a to już poważne zagrożenie dla całego, ziemskiego ekosystemu…

Inteligentne ule

Dlatego włączamy się do akcji ratowania pszczół i z dumą prezentujemy Wam inteligentny ul Delia Cosmetics. Posiada on całodobowy zdalny monitoring: temperatury, wilgotności, amplitudy dźwięku pszczół czy wykrywania ich ewentualnych chorób. Dzięki opartej na sztucznej inteligencji aplikacji Bee Hub w każdej chwili możecie zobaczyć, czy u naszych pszczół wszystko jest w porządku.

Odczytywanie danych z ula

24h

Obserwowanie warunków

thermometer

Śledzenie ilości pszczół

hive

Dbanie o zdrowie

bee (1)

Stream informacji z naszego ula: