Już od dwóch dekad Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego skutecznie podnosi konkurencyjność rodzimych firm, edukując i promując branżę na całym świecie. 5 września odbył się oficjalny jubileusz organizacji, który zgromadził wiele znaczących postaci, związanych z szeroko pojmowanym biznesem kosmetycznym.

Impreza zorganizowana w podwarszawskim Józefowie przyciągnęła blisko 300 gości – w tym także prezesa Delii Karola Szmicha, od zeszłego roku zasiadającego w radzie nadzorczej PZPK oraz naszą Dyrektor Marketingu – Renatę Ciszewską.
Jubileusz Kosmetycznych.pl otworzyła prezeska Wanda Stypułkowska i Henryk Orfinger, jeden z założycieli organizacji. Byłem, jestem i będę marzycielem – tak mówił o sobie wieloletni lider związku. To właśnie z jego marzenia i marzenia 14 innych firm 20 lat temu powstał Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, który wraz z dołączaniem kolejnych przedsiębiorstw rozwija się i umacnia swoją pozycję. Dziś organizacja liczy ponad 240 członków.

Jubileuszowa konferencja podzielona została na trzy, tematyczne części i zapewniła przybyłym solidną dawkę najbardziej aktualnej wiedzy. Zebrani mieli też możliwość wziąć udział w ciekawych dyskusjach, dodatkowo ożywionych faktem, że było to pierwsze, tak duże spotkanie branży od ponad dwóch lat! 

Korzystając z okazji życzymy PZPK kolejnych 20 lat prężnego i owocnego rozwoju!