Po raz pierwszy od dwóch lat w formie stacjonarnej odbyły się słynne targi kosmetyczne Cosmoprof w Bolonii. Przerwa związana była oczywiście z pandemią. Na przełomie kwietnia i maja ponad 2700 wystawców z 69 krajów miało okazję spotkać się na żywo ze swoimi obecnymi oraz potencjalnymi Klientami. Nie mogło nas tam zabraknąć!

 

Polskie firmy kosmetyczne prezentowały swoją ofertę w pawilonie narodowym – hali nr 16. Podczas oficjalnego otwarcia o rodzimym rynku kosmetycznym mówiła Blanka Chmurzyńska-Brown, dyrektor generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

53. edycja Cosmoprof Worldwide Bologna odbyła się od 28 kwietnia do 1 maja. Wcześniej termin ten został przesunięty dwukrotnie, aby po przymusowej przerwie impreza mogła odbyć się w sprzyjających okolicznościach, bez presji spowodowanej ograniczeniami covidowymi. Wynikające z tego zamieszanie nie przeszkodziło nam przygotować się do targów z wyjątkową starannością. Stoisko Delii prezentowało się niezwykle okazale, a pracownicy Działu Eksportu oraz B2B przez te kilka dni mieli ręce pełne pracy – na początek wyjątkowo owocnej wiosny!