Jako producent damskich kosmetyków jesteśmy szczególnie zainteresowani wszystkim, co dotyczy kobiet, w tym szczególnie ich zdrowia. Październik to od wielu lat miesiąc poświęcony profilaktyce chorób piersi, więc chętnie angażowaliśmy się w działania powiązane właśnie z tą tematyką.

Za nami kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji BRA DAY, którą organizuje Fundacja „Pełną piersią”. Kim są? To stowarzyszenie wspierające kobiety, które zmagają się z nowotworem piersi. Fundacja pragnie, by w Polsce wiedza i praktyka związana z tematyką rekonstrukcji piersi po leczeniu chirurgicznym była na najwyższym, światowym poziomie.
W ramach tegorocznej kampanii BRA DAY zrealizowano sesję zdjęciową oraz film modowy z udziałem wyjątkowych kobiet, które niestety doskonale wiedzą z czym wiąże się rak piersi. Wszystkie uczestniczki kampanii otrzymały od nas paczkę z kosmetykami. Wierzymy, że hasło naszej firmy #autenTyczniepiekna to nie tylko słowa, ale również filozofia, zgodnie z którą działamy.

15 lat działalności i pomoc dla ponad 15 000 pacjentek w całym kraju – to statystyki Fundacji „Piękniejsze życie”, której pomagamy od lat. Z przyjemnością zapewniliśmy wsparcie finansowe także przy tegorocznej, jubileuszowej zbiórce. Fundacja #piekniejszezycie to polska edycja międzynarodowego projektu „Look Good… Feel Better”, który powstał w USA w 1989 roku. Obecnie projekt działa w 27 krajach a w warsztatach w szpitalach wzięło udział 2 miliony pacjentek onkologicznych. Program „Piękniejsze życie” pomaga kobietom poprzez bezpłatne  warsztaty (np. makijażowe), tworzenie poradników, realizację zbiórek i eventów.

To nie koniec. W ramach akcji „Październik – miesiącem profilaktyki raka piersi” – wsparliśmy także łódzką inicjatywę Feminova. Każda Pacjentka, która pojawiła się na badaniach, dostała od nas make up’owy upominek oraz zniżkę na kosmetyczne zakupy w sklepie on-line.