Delia jest z Łodzi!

2023 jest wyjątkowy nie tylko ze względu na 25-lecie istnienia Delii. W tym roku okrągłe urodziny obchodzi także Łódź, czyli miasto, w którym rozpoczęła się historia firmy. Nie każda wielbicielka czy wierny konsument kosmetyków Delii wie o tym, że obydwa nasze zakłady zlokalizowane są na obrzeżach Łodzi (Rzgów i Konstantynów Łódzki). Delia Cosmetics jest więc z pochodzenia Łodzianką i jak na Łodziankę przystało, aktywnie włącza się do hucznych obchodów 600 urodzin miasta.

Wspólnie z naszą agencją interaktywną 2DM (również z Łodzi!) stworzyliśmy hasło, które jest łódzkie aż do bólu: „Łódź ma 600 lat, ale dzięki Delii wygląda na 25”. Zobaczyć je można nie tylko na naszej stronie czy w e-sklepie, ale także billboardach rozmieszczonych w różnych lokalizacjach oraz spotach, przygotowanych wspólnie z Urzędem Miasta. Na przełomie lipca i sierpnia można było oglądać je na monitorach w pojazdach łódzkiego MPK.

Co jeszcze zaplanowano w ramach 600-lecia Łodzi? To obchody trwające cały rok,  jednak główne atrakcje skumulowano w ostatni weekend lipca. To właśnie wtedy w mieście pojawili się najwięksi artyści i odbyły się wyjątkowe wydarzenia, które przyciągnęły do centrum nie tylko rodowitych Łodzian, ale i sporo gości spoza miasta.

Za nami ostatni, sierpniowy weekend z imprezą uliczną, która również ma swoją historię. Mowa o legendarnej Paradzie Wolności, która powraca na Piotrkowską już po raz kolejny po blisko 20 latach przerwy. W tym roku taneczne techno party wplecione zostało w obchody 600-lecia miasta. Informacje i gadżety związane z rocznicą znajdziecie tutaj: https://lodz.travel/turystyka/600-urodziny-lodzi/

Do 600-lecia Delii pozostało jeszcze sporo czasu, ale mamy nadzieję, że i wówczas nasza firma będzie działać globalnie i myśleć lokalnie!

Konieczne zobaczcie nasz spot i przyjeżdżajcie do Łodzi: