Delia na targach Cosmoprof w Miami!

Chętnie chwalimy się naszą obecnością na prestiżowych targach kosmetycznych w Miami! W końcu stycznia jako jedna z nielicznych firm reprezentowaliśmy Polskę na ważnym wydarzeniu, jakim były targi Cosmoprof North America. To doskonałe miejsce dla marek pragnących maksymalizować swój potencjał biznesowy w Ameryce Północnej, Południowej, Środkowej, a także na Wyspach Karaibskich i wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Cosmoprof to światowa platforma 360°, gromadząca ponad 500 000 profesjonalistów i 10 000 wystawców na całym globie. Decyzja o rozszerzeniu targów do Greater Miami i Miami Beach to kluczowy moment w wypełnianiu luki między przemysłem kosmetycznym w USA a Ameryką Łacińską, tworzący nowe synergie na tym dynamicznie rozwijającym regionie.

Na naszym stanowisku nr 1072 prezentowaliśmy kosmetyczne nowości i bestsellery w kategoriach: pielęgnacja ciała i twarzy, make-up, stylizacja paznokci, pielęgnacja i koloryzacja włosów oraz kosmetyki dla mężczyzn. Nasz wykwalifikowany team prezentował odwiedzającym najnowsze produkty i rozwiązania, a także dzielił się wiedzą i doświadczeniem. Przede wszystkim jednak spotykaliśmy się z naszymi dotychczasowymi partnerami w tym regionie, zacieśniając tym samym rozpoczętą już współpracę.