Wybory, wybory i… po wyborach! 27 maja we Włocławku oficjalnie przyznano tytuł Miss Polonia 2022. Zdobyła go Krystyna Sokołowska, ambitna studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego, swobodnie władająca dwoma językami obcymi. Ale energetyczna piękność z gimnastyczną pasją nie była jedyną wyróżnioną podczas tego pełnego emocji dnia…

W tym roku po raz pierwszy przyznaliśmy Tytuł #fajnejBabki Delii, odzwierciedlający wartości łączące społeczność, budowaną wokół naszej marki. Pasje i osobowości tegorocznych finalistek idealnie wpisują się w filozofię #FajnychBabek – kobiet autentycznych, aktywnych społecznie oraz pełnych motywacji do działania. Kobiet, które realizują swoje pasje i osiągają założone cele. Właśnie taką kobietą jest Klaudia Andrzejewska, jedna z finalistek tegorocznych wyborów Miss i pierwsza laureatka naszego tytułu.

 

Galę finałową poprowadziła aktualna MISS WORLD, łodzianka – Karolina Bielawska, natomiast koronę przekazała Miss Polonia 2021 – Natalia Gryglewska – z którą aktywnie współpracowaliśmy w zakresie naszej bestsellerowej linii kosmetyków do pielęgnacji włosów: Cameleo Anti Damage. Co istotne – Delia Cosmetics zadbała o makijaże oraz fryzury wszystkich, zakwalifikowanych do finału kandydatek na Miss oraz ufundowała wiele cennych nagród.