Kongres Kobiet , książka Srebrne tabu

Wspaniale jest spotykać i wspierać w codziennym życiu kobiety w różnym wieku, z różnych branż i z wieloma pasjami <3 Kongres Kobiet, w którym uczestniczyliśmy, to wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć 🙂 Kongres Kobiet to największy ruch w Polsce, który od dziesięciu lat łączy kobiety z różnych środowisk, m.in. biznesu, kultury, nauki i polityki. Tegoroczna impreza była szczególna nie tylko z powodu jubileuszu – minęło właśnie okrągłe 100 lat od uzyskania przez Polki praw wyborczych.

16 i 17 czerwca na terenie Hali Expo działało 25 centrów tematycznych. Nasza marka była partnerem panelu dla kobiet dojrzałych oraz sponsorem książki „Srebrne tabu”, którą serdecznie polecamy 😉

Książka zawiera wywiady ze znanymi osobami oraz porady eksperckie na temat poprawy jakości życia ludzi starszych. O tym, jak spełniać swoje marzenia i dbać o codzienną aktywność opowiadają postaci kojarzone z telewizji (m.in. Krystyna Mazurówna, Teresa Lipowska czy Andrzej Precigs), a także zwykli ludzie, którzy dzielą się swoimi pasjami podróżniczymi, literackimi i teatralnymi.