Kosmetyki Wszech Czasów to wyjątkowe produkty, które działają dokładnie tak, jak obiecał producent na opakowaniu, a dowodem na to są recenzje najbardziej surowego i jednocześnie sprawiedliwego jury – Wizażanek, czyli recenzentek portalu Wizaż.pl. W tym roku te niezwykle ważne nagrody przyznano już po raz trzynasty, a jedna z nich trafiła wprost w nasze ręce – za krem na dzień z linii Vitamin D3!

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nasz topowy krem z bestsellerowej linii, która ukazała się na rynku w 2022 roku, zdobył tak prestiżową oraz wiarygodną nagrodę. To szczególne wyróżnienie, ponieważ wyborów dokonują Klientki, testując kosmetyki na własnej skórze. W plebiscycie została doceniona jakość, efektywność oraz design produktów.


Do tej pory miano Kosmetyku Wszech Czasów otrzymało kilkaset produktów, w kategoriach takich jak: makijaż, pielęgnacja ciała, pielęgnacja twarzy, włosy, paznokcie, kosmetyki dla dzieci czy zapach. Więcej możecie przeczytać tutaj, a my wznosimy kolejny toast za nasz sukces!