Influencer’s Choice Poland to obecnie najbardziej wiarygodny konkurs oceniający kosmetyki naturalne – produkty zgodne z filozofią zero waste, eko, przyjazne środowisku, spełniające oczekiwania eko-konsumentów. W roku 2021 jury uznało, że wyróżnienie w kategorii makijażu rzęs należy się naszej nowej mascarze – Volume Rich Black Balm!

 

 

 

Obecnie to Influencerzy wyznaczają trendy oraz w dużej mierze decydują o ogólnej świadomości marki, szczególnie w branży beauty. W plebiscycie wzięło udział ponad czterysta produktów, dlatego jesteśmy bardzo dumni z tego, że doceniono właśnie naszą propozycję! Wśród jury konkursu znalazły się największe gwiazdy polskiego showbiznesu: Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Cichopek, Anna Samusionek oraz fryzjer gwiazd: Piotr Postek.

 

 

Mascara Volume Rich Black Balm zadebiutowała na rodzimym rynku kosmetycznym w ostatnim kwartale 2021 roku. To unikalna formuła, która zapewnia rzęsom maksymalne wydłużenie i pogrubienie, zapewniając przy tym odpowiedni poziom pielęgnacji. Wygodna oprawa, prosta aplikacja oraz intensywna pigmentacja są gwarancją efektownego wykończenia makijażu oka. Ale to nie wszystko – mascara zawiera olej arganowy i olej z kiełków pszenicy, dzięki czemu dodatkowo wzmacnia, odżywia i regeneruje rzęsy.

Kupisz ją TUTAJ