Nasza siedziba w nowej odsłonie

To właśnie w podłódzkim Rzgowie rozpoczęła się działalność Delia Cosmetics. Tu powstawały pierwsze receptury kosmetyków, a później biuro firmy. Plany odnowienia elewacji budynków, które są oficjalną siedzibą Zarządu oraz jednym z dwóch zakładów produkcyjnych przygotowano wcześniej, ale ich realizacja odbyła się na przełomie maja i czerwca tego roku.

Gruntowny remont siedziby rozpoczął się wczesną wiosną od biurowych wnętrz, które zostały odświeżone i dostosowane do coraz większej liczby pracowników. Doceniają to przede wszystkim ci, którzy codziennie wykonują to swoją pracę. Niegdyś ciemno-różowa elewacja dziś prezentuje się znacznie dostojniej w stalowej odsłonie z elementami jaśniejszej szarości. Charakterystyczne logo Delia Cosmetics w lustrzanej, złotej wersji doskonale kontrastuje z wybranym odcieniem ścian. Efekt halo w pełni podziwiać można po zachodzie słońca.

Teraz nasza główna siedziba wygląda jak nowa, dodatkowo podkreślając doniosłość jubileuszowego, 25 roku obecności firmy Delia Cosmetics na polskim rynku.