Dobra wiadomość na dobry początek roku – założyciel Delia Cosmetics Józef Szmich został nominowany do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes. Prestiżowe nagrody zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa.

Plebiscyt Osobowość Roku prowadzony jest w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. Czytelnicy dziennika Łódzkiego oraz Expressu Ilustrowanego mogą docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.

Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie. Trzymamy kciuki za naszego ojca-założyciela, na którego kandydaturę głosować można do 22 lutego pod tym linkiem.