Kolejne, ważne wyróżnienie dla Prezesa Delii – Karol Szmich został właśnie nominowany do prestiżowej Nagrody Menedżera Roku 2021 Województwa Łódzkiego w kategorii dużych przedsiębiorstw, udowadniając tym samym, że nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój oraz dynamiczną ekspansję.


Event organizowany przez Dziennik Łódzki, Strefę Biznesu oraz Business Centre Club to jedno z najistotniejszych wydarzeń dla przedsiębiorców w województwie łódzkim. W tym roku rywalizacja była wyjątkowo silna – wyróżniono menedżerów, którzy wykazują się ponadprzeciętną skutecznością w zarządzaniu firmami oraz osiągają imponujące wyniki ekonomiczne, nie zapominając przy tym o kwestiach społecznych – czyli niesieniu pomocy innym.


Delia Cosmetics od lat angażuje się w pomoc organizacjom, które pomagają ludziom – zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Wśród nich są instytucje wspierające kobiety borykające się z chorobami nowotworowymi czy funkcjonujący od lat Caritas. Delia regularnie wspiera finansowo Fundację Gajusz, której misja jest nam wyjątkowo bliska.