Stało się. Czas na zmiany! Dynamiczne działanie to dla nas codzienność, dlatego postanowiliśmy przeorganizować struktury naszej firmy, by jeszcze bardziej usprawnić jej działanie. Jak? Poprzez połączenie dwóch spółek: Delia Cosmetics Sp. z o.o. oraz „Delia Cosmetics Distribution”.

Jesteśmy dla Was
Nowe inwestycje, nieustająca tendencja wzrostowa oraz systematyczne budowanie dystrybucji zaowocowało decyzją o połączeniu spółek. Bacznie obserwujemy to co dzieje się wokół, stale poszerzając i udoskonalając dostępny asortyment, dlatego jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nasze produkty są doceniane na tak ogromną skalę.

Dzięki połączeniu będziemy mogli skupić wszystkie możliwe siły na jeszcze efektywniejszej, wspólnej pracy. Otrzymujemy liczne nagrody branżowe i biznesowe, które motywują nas do jeszcze większego rozwoju. Naturalnym wynikiem tych działań będzie lepsza kontrola procesów wewnętrznych, a co za tym idzie: skuteczniejsza i łatwiejsza współpraca z naszymi kontrahentami. Reorganizacja pozwoli nam także płynniej zarządzać naszym zespołem, co z pewnością będzie miało duże znaczenie dla realizacji wszystkich naszych celów.
Ostatnie lata działalności Delia Cosmetics to czas prężnego rozwoju. Osiągnęliśmy wysoki poziom sprzedaży i znacznie poszerzyliśmy asortyment marek Delia, Cameleo i Dr Szmich w Polsce i za granicą. Jesteśmy dumni z dotychczasowych efektów, a optymalizacja procesów jeszcze bardziej usprawni naszą codzienną pracę, dzięki czemu będziemy mogli osiągnąć dla naszych Klientów jeszcze więcej.

Proces połączenia w praktyce
Zaplanowaliśmy reorganizację w maksymalnie zoptymalizowany sposób, mając na uwadze przede wszystkim komfort naszych Klientów. Połączenie poprzez przejęcie nastąpiło w trybie przewidzianym w art. 492 §1 Kodeksu Spółek Handlowych, tj. poprzez przeniesienie całego majątku spółki „Delia Cosmetics Distribution” Sp. z o.o. (spółki przejmowanej) na rzecz „Delia Cosmetics” Sp. z o.o. (spółki przejmującej). Po zakończeniu reorganizacji bieżąca działalność operacyjna prowadzona jest przez „Delia Cosmetics” Sp. z o.o., a spółka przejmowana zostanie wykreślona z KRS. Satysfakcja Klienta będzie dla nas zawsze priorytetem, dlatego wszelkie zmiany wprowadzamy właśnie z myślą o nim. Jesteśmy pewni, że połączenie spółek to możliwość wdrożenia nowych rozwiązań i jeszcze większego rozwoju naszej firmy.