Po targach w Bolonii

Cosmoprof to marka, która przyciąga największych graczy w branży kosmetycznej już od 1967 roku. To właśnie wtedy w Bolonii odbyła się pierwsza edycja targów. W dniach 21-25 marca tego roku impreza otworzyła swoje podwoje dla odwiedzających już po raz 55. Oczywiście – byliśmy tam i chętnie dzielimy się wrażeniami.

Z tegorocznych targów w Bolonii wróciliśmy pełni inspiracji. Uwagę Klientów przyciągnęła przede wszystkim jakość produktów Delii oraz marki własnej Cameleo, jak i nasze zrównoważone, etyczne praktyki proekologiczne. Obecnie eksportujemy produkty aż do 70 krajów na całym świecie, a targi są doskonałą okazją do przeprowadzenia rozmów z naszymi obecnymi Klientami, np. z Ameryki Południowej, Północnej czy Europy, a także do nawiązania nowych kontaktów w jeszcze niezdobytych regionach.

Z dumą przyznajemy, że jesteśmy jednym z wiodących producentów Private Label w Polsce i coraz bardziej docenianym i rozpoznawalnym podwykonawcą dla firm zagranicznych, a nasza oferta często wyprzedza trendy, które dopiero zaczynają pojawiać się na targach.

Co ciekawe, zaobserwowaliśmy rosnące zapotrzebowanie rynku na zaawansowane produkty dermokosmetyczne oraz wyroby medyczne. Dzięki posiadanym certyfikatom ISO 13485 i wieloletniemu doświadczeniu w produkcji wyrobów medycznych, jesteśmy gotowi sprostać tym wyzwaniom.

Nie możemy pominąć setek pozytywnych komentarzy na temat naszego tegorocznego stoiska, które wzbudziło zachwyt swoim wyjątkowym designem – połączenie złota, ciepłego drewna i bieli z zielonymi akcentami było strzałem w dziesiątkę, zgodnym z najnowszymi trendami. Dzięki profesjonalnemu rozplanowaniu i otwartej przestrzeni, zapewniliśmy naszym klientom wyjątkowe doświadczenia. Do zobaczenia za rok!