22 września w Łodzi odbyło się uroczyste otwarcie świeżo wyremontowanego Wydziału Organizacji i Zarządzania miejscowej Politechniki. W imponującej Strefie Biznesu na czterech, świeżo wyremontowanych piętrach zlokalizowano siedemnaście nowoczesnych sali dydaktycznych, w których już wkrótce rozpoczną się zajęcia dla studentów. Wśród nich jest także wyjątkowa sala Delia Cosmetics!

Współpraca Delii z Politechniką Łódzką ma długą historię. Po pierwsze – jest to Alma Mater założyciela naszej firmy – dr Józefa Szmicha. Studia kończył tu również nasz obecny prezes, Karol Szmich. Po drugie – Strefa Biznesu to wyjątkowy projekt Wydziału Organizacji i Zarządzania, mający na celu połączyć naukę z lokalnym biznesem, przybliżając tym samym studentom możliwości dalszego rozwoju kariery zawodowej.

Spotkaniu otwierającemu towarzyszył panel „Od tradycji do nowoczesności – doświadczenia uczelni we współpracy z biznesem”. Na evencie pojawiły się władze rektorskie z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezesi i dyrektorzy DELL Products, Grupy Pietrucha, Corning Optical Communications Polska i Rossmann.

Tematyczna sala Delii jest wyposażona w interaktywne elementy, które mają inspirować i przybliżać studentom estetykę branży kosmetycznej. Zależało nam na tym, by pokazać, że w naszej firmie pracuje się innowacyjnie, twórczo i przyszłościowo! Musimy przyznać – wyszło tak dobrze, że niektórzy z nas nabrali ochoty na powrót na studia…