Sala dydaktyczna Delii na Politechnice Łódzkiej otwarta!

Sezon znaczących, wiosennych wydarzeń trwa. Tym razem przedstawiciele Delii zawitali na Politechnikę Łódzką, aby dokonać oficjalnego otwarcia naszej sali dydaktycznej na tutejszym Wydziale Organizacji i Zarządzania.

Po uroczystym przecięciu wstęgi przez pana prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jóźwika, Panią Dziekan Wydziału prof. dr hab. inż. Agnieszkę Zakrzewską-Bielawską oraz Pana Józefa i Karola Szmicha, mieliśmy przyjemność wysłuchać krótkich przemówień reprezentantów naszej firmy oraz uczelni. Ich entuzjazm i duma z tego, że sala będzie teraz służyć studentom, są dla nas niezmiernie ważne.

Dla studentów przygotowaliśmy również dedykowane ich specjalizacji warsztaty „Best deal” – poprowadzone przez Grzegorza Wosika Kierownika Zaopatrzenia i Logistyki oraz Karolinę Bajerską – jego Zastępcę. Studenci pracowali w grupach, negocjowali warunki zakupów i wybierali najlepsze ceny dla swoich towarów. Było bardzo dynamicznie! Zadbaliśmy również o strefę beauty, w której studentki mogły wykonać profesjonalny makijaż oraz uzyskać wszelkie informacje na temat kosmetyków i pielęgnacji. Na stanowisku czekała na nich nasza Make Up Artist – Izabela Zagórska.

Wspieranie edukacji jest jedną z głównych wartości Delii Cosmetics, dlatego też inicjatywy takie jak ta są dla nas niezmiernie istotne. Cieszymy się, że możemy być częścią projektów, które wspierają rozwój łódzkich uczelni, i z dumą kontynuujemy naszą wieloletnią współpracę. Jesteśmy przekonani, że sala stanie się miejscem inspiracji, kreatywności i nowych odkryć dla przyszłych pokoleń studentów Politechniki Łódzkiej.