Sesja zdjęciowa Miss Polonia 2018

30 października 2018 roku w Hotelu Narvil Conference & Spa pod Warszawą odbyła się konferencja Miss Polonia 2018, podczas której zaprezentowano spektakularną suknię Agaty Biernat na wybory Miss World.

Miss Polonia 2017 Agata Biernat już w grudniu będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss World. Finałowa gala wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie, odbędzie się 8 grudnia na wyspie Sanya w Chinach.

Do przygotowań naszej pięknej reprezentantki należy m.in. pokaz w sukni, w której wystąpi przed całym światem. Za projekt i wykonanie sukni odpowiada marka LA.LILA.

Inspiracją do stworzenia kreacji na wybory Miss World od początku była sama Agata. Już przy pierwszym kontakcie wiedziałam, że jest to silna osobowość, realizująca swoje marzenia i dążąca do celu. Od razu skojarzyła mi się z jednym z żywiołów jakim jest ogień. Wiedziałam, że kreacja dla Agaty musi być wyrazista i spektakularna. Postawiłam na rubinową czerwień, która świetnie komponuje się z urodą Agaty oraz podkreśli jej temperament. Na długi, ciągnący się po ziemi tren zużyto prawie 20m materiału. Całości dopełniają trójwymiarowe aplikacje, a przylegająca do ciała koronka, została specjalnie sprowadzona z Hiszpanii. Suknia eksponuje też wszelkie atuty idealnej sylwetki naszej Miss. – opowiada pomysłodawca kreacji, Marzena Tarasiewicz z LA.LILA.

Na konferencję przybyły również wszystkie finalistki tegorocznego finału Miss Polonia. Wizażystki Delia Cosmetics oraz styliści Cameleo dbali o wygląd dziewczyn podczas spotkania i sesji zdjęciowej, która wieńczyła konferencję. Wszystkie kandydatki zostały również obdarowane paczkami kosmetyków Delia i Cameleo, aby mogły w profesjonalny sposób dbać o perfekcyjny wygląd każdego dnia.