Owoce, kolory, energia i zabawa – pod takimi hasłami 13 lipca w Warszawie odbył się event, który w niezwykle zmysłowy sposób zaprezentował klimat linii do pielęgnacji ciała Dairy Fun. Wśród wybujałej roślinności działek położonych na warszawskim Mokotowie zaproszeni goście cieszyli się watą cukrową, pysznymi lodami oraz innymi słodkościami, wśród których oczywiście nie mogło zabraknąć świeżych owoców!

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji energetyzujących produktów z linii Dairy Fun. Pachnące, gęste smoothie peelingujące, owocowe galaretki do mycia, smakowite budynie i słodkie sorbety do rąk wzbudziły niemałe zainteresowanie zebranych gości, wśród których były obecne między innymi przedstawicielki redakcji portalu wirtualnekosmetyki.pl oraz  wiadomoscikosmetyczne.pl. Zaprosiliśmy też znane influcencerki i osoby ze świata showbiznesu. W evencie uczestniczyły między innymi Sylwia Nowak, Nadjowa czy Agata Manosa.

Na zakończenie zaproponowaliśmy uczestniczkom warsztaty rękodzielnicze, podczas których można było wykonać własne gipsowe zawieszki, wypełnione zapachami oraz suszonymi owocami. To był sielski dzień – dziękujemy wszystkim za przybycie! Nasza nowa, energetyzująca linia do pielęgnacji ciała Dairy Fun jest dostępna stacjonarnie oraz online w drogeriach Hebe. Znajdziecie ją także w sklepie internetowym Delia.