Tak się bawiliśmy z okazji 25-lecia Delii!

W sobotę 17 czerwca agroturystyczna Dobronianka pod Pabianicami przeżyła prawdziwy najazd pracowników Delii wraz z rodzinami, którzy w tym dniu tłumnie stawili się na firmowym pikniku z okazji 25-lecia firmy. Byliśmy tam, jedliśmy, piliśmy, wzruszaliśmy i bawiliśmy się cały dzień i prawie całą noc!

Forma rodzinnego pikniku, pełnego atrakcji na świeżym powietrzu sprawdziła się doskonale dzięki starannemu doborowi miejsca. Dobronianka to agroturystyka w najlepszym wydaniu, mini-zoo z sympatycznymi alpakami i innymi zwierzętami, które świetnie zaaklimatyzowały się na dużym, pełnym zieleni terenie. Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli wyszaleć się na dmucha ńcach, nieco starsi – wziąć udział w licznych konkursach zwinnościowych. W tym czasie ich rodzice w wesołej atmosferze próbowali smacznych, grillowych dań i rozmawiali o wszystkim…oprócz pracy!

Część oficjalna imprezy sprawiła, że wielu z nas łezka zakręciła się w oku. 25-lecie istnienia firmy to okazja do licznych wspomnień, a także sowitych nagród, które otrzymali najdłużej pracujący w Delii. Pani Alina i Józef Szmich, od których wszystko się zaczęło, posadzili symboliczne drzewa. Ich syn i obecny Prezes Delii – Karol Szmich w krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim, którzy na przestrzeni lat uczestniczyli i nadal tworzą teraźniejszość i przyszłość firmy. W ręce wylosowanych szczęśliwców powędrowały liczne nagrody w postaci bonów zakupowych i żywej gotówki!

Co było potem? Tylko zabawa! Szampańskiej atmosferze letniego wieczoru nasza ekipa jadła, piła i tańczyła prawie do wschodu słońca. Niech żałują Ci, których tam nie było!