Targi Cosmoprof Asia

To już nasze szóste Targi Cosmoprof w Hong Kongu!

W tym roku aż 53 firmy kosmetyczne reprezentowały Polskę podczas Cosmoprof Asia, czyli jednych z największych targów kosmetycznych na świecie. 23 edycja Targów odbyła się w Hong Kong Convention and Exibition Centre w dniach 14-16.11.2018.

Wzięli w niej udział wystawcy z całego świata, oferujący produkty w kategorii: : kosmetyki, produkty toaletowe, kosmetyki naturalne i organiczne, produkty do gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich, a także akcesoria.

W tym roku w polskim sektorze pojawiło się stoisko narodowe obsługiwane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Zwiedzający mieli możliwość obejrzeć filmy dotyczące polskiego sektora kosmetycznego oraz pobrać materiały promocyjne. 15 listopada na stoisku odbyła się konferencja prasowa, którą poprowadził ekspert branżowy, z udziałem międzynarodowych dziennikarzy, gości zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Uczestnicy Targów mieli 3 dni na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz uzyskanie najnowszych informacji na temat branży i globalnego rynku kosmetycznego.

Nową wiedzę i doświadczenie z pewnością wdrożymy do rozwiązań w naszej firmie.