Wielkie otwarcie sali Delii na UŁ

W piątek 19 kwietnia mieliśmy przyjemność oficjalnie otworzyć naszą salę laboratoryjną na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. To wyjątkowe, warsztatowe miejsce, w którym studenci będą mogli tworzyć kosmetyki, takie jak np. kremy czy fluidy.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi, wysłuchaliśmy inspirujących przemówień Pani Dziekan Wydziału – Sławomiry Skrzypek oraz przedstawicieli Delii: Dyrektora Zarządzającego – Marcina Polaka oraz Dyrektor Marketingu – Renaty Ciszewskiej-Kłosińskiej.   

 
Nasz technolog Dominika Świątczak poprowadziła wykład o pracy technologa, a następnie przyszedł czas na praktyczne warsztaty z tworzenia kosmetyków, które wzbudziły najwięcej emocji. Studenci mieli okazję eksperymentować z tworzeniem rozświetlaczy, lakierów do paznokci i nie tylko. Nie zabrakło także wyjątkowej strefy beauty, gdzie nasza MUA – Izabela Zagórska, wykonywała makijaże oraz udzielała porad dotyczących tego, jak prawidłowo dbać o swoją urodę.

Z radością przekazaliśmy nasze produkty do testów uczestnikom wydarzenia 🙂

Z łódzkimi uczelniami współpracujemy aktywnie od lat, jest to dla nas bardzo istotny obszar rozwoju, który z pewnością będziemy dalej wspierać. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!