Zrobiło się różowo

Od momentu premiery najbardziej wyczekiwanego filmu 2023 roku, czyli „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych nikt nie może obejść się bez różu. Tego najbardziej kobiecego, wdzięcznego koloru nie mogło zabraknąć też w Delii! Tego lata nawiązaliśmy współpracę z marką odzieżową Fasardi, zwieńczoną wspólnym pokazem mody utrzymanym w stylu najpopularniejszej lalki świata.

Od blisko miesiąca nazwa Barbie odmieniana jest przez wszystkich i przez różne przypadki. I nic w tym dziwnego, gdyż film w reżyserii Grety Gerwig bije rekordy popularności. Wraz z nim powróciła specyficzna estetyka lalki Mattel, która znów inspiruje projektantów mody, rodzime ulice oraz… firmy kosmetyczne, bacznie obserwujące trendy. 

Marka Fasardi to najnowsza moda i stylowe ubrania dla kobiet, dostępne on-line. Oferta butiku obejmuje zarówno eleganckie sukienki na specjalne okazje, jak i codzienne, casualowe ubrania oraz najróżniejsze dodatki. Modelki ubrane od stóp do głów przez Fasardi oraz uczesane i umalowane kosmetykami Delii i Cameleo pokazały, jak wygląda nowoczesna Barbie podczas eventu w łódzkim klubie Do Sopotu. Było… bardzo różowo! Zobaczcie sami: