Delia Cosmetics na Dniach Innowacji w Rossmannie!

Nowy rok rozpoczął się dla nas bardzo ciekawie. Ledwo zdążyliśmy przyzwyczaić się do nowego zapisu daty, gdy nasz partner handlowy Rossmann zaprosił nas na niezwykłe wydarzenie – Dni Innowacji. Udział wzięło w nim ponad 70 firm z różnych branż, a odwiedziło – ponad 3000 gości.

W wyjątkowej strefie beauty Delii przygotowaliśmy trzy stanowiska #Eyebrow Experts, na których nasze specjalistki oferowały profesjonalne stylizacje oraz udzielały porad dotyczących pielęgnacji, koloryzacji czy układania brwi. Zaprezentowaliśmy pełne portfolio produktów do brwi – od innowacyjnych nowości, poprzez bestsellery, po pra-premiery, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Oczywiście nie zapomnieliśmy o równie ważnej kategorii, jaką jest pielęgnacja ciała oraz twarzy, przedstawiając odwiedzającym wybrane kosmetyki z dostępnej w sieci Rossmann serii Good Foot czy sera.
 Zaprezentowaliśmy także naszą drukarkę 3D oraz robota współpracującego z człowiekiem, który na co dzień pomaga między innymi w procesie pakowania towarów w naszych zakładach produkcyjnych.
 
Dni Innowacji Rossmann to nie tylko okazja do prezentacji produktów, ale przede wszystkim budowanie świadomości marki i nawiązywanie bliższych relacji – kluczowych z punktu widzenia każdej, dynamicznie rozwijającej się firmy.
 
Dziękujemy Rossmann PL za to ciekawe doświadczenie!