Pierwszy rok po zakończeniu pandemicznych obostrzeń zamknęliśmy udziałem w najważniejszych targach branżowych na świecie – 26 edycji Beautyworld Middle East w Dubaju. Trzydniowa impreza nie zawiodła niczyich oczekiwań, okazując się rekordową pod wieloma względami!

1430 wystawców na targach to aż 60% wzrost w stosunku do poprzedniego roku. Za nami trzy dni pełne wrażeń, ale i wytężonej pracy – w tak doborowym tłumie nie było łatwo się wyróżnić. W słonecznym Dubaju panowała jednak doskonała atmosfera, a zainteresowanie produktami Delii – szczególnie w kategorii koloryzacji i pielęgnacji włosów – przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Potencjalni kontrahenci zadawali także pytania dotyczące naszych nowości i bestsellerów. Jesteśmy szczególnie dumni z nawiązanych kontaktów na nowych rynkach, na których do tej pory nie byliśmy obecni.

Przed nami podsumowanie wizyty w Dubaju, podczas którego zajmiemy się zarówno sukcesami, jak i pozytywną krytyką wszystkiego, co w przyszłości zrobić można będzie jeszcze lepiej. Do zobaczenia na kolejnych targach Beautyworld – już pod koniec października 2023 roku!