Goście z Klubu 500 w Delii

W środę 17 kwietnia w naszym zakładzie produkcyjnym w Rzgowie mieliśmy przyjemność gościć kilkudziesięciu członków Łódzkiego Klubu 500. Jest to stowarzyszenie skupiające liderów biznesu z regionu łódzkiego, a ich wizyta stanowiła doskonałą okazję do wymiany doświadczeń dotyczących tematu „Ekspansji zagranicznej – kierunku dla przedsiębiorców, którzy chcą skalować swój biznes”.

Prezentację dotyczącą tego gorącego tematu poprowadziła Joanna Salska – Managerka ds.  Exportu, która w inspirujący sposób przedstawiła zebranym gościom naszą strategię oraz podejście do międzynarodowej ekspansji. 

Z dumą zaprezentowaliśmy też serce naszej firmy, czyli zakład produkcyjny w Rzgowie. Członkowie mieli okazję zobaczyć na własne oczy w jaki sposób odbywa się produkcja kosmetyków, które później znaleźć można na półkach sklepów w Polsce i zagranicą.

 Spotkanie klubu 500 było świetną okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, które pomagają nie tylko wzmacniać obecność Delii na globalnym rynku, ale także inspirują inne polskie firmy do rozwoju i odkrywania nowych możliwości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i ciekawe dyskusje. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak wartościowej społeczności biznesowej!