Poznaj nasz zespół

dr Józef Szmich

Założyciel

Pan Józef podejrzewany jest o noszenie ze sobą kieszonkowej encyklopedii dowcipów. Uwielbia kreować nie tylko żarty, ale także wyjątkowe pomysły. Promienny wizjoner z zamiłowaniem do planowania – nie tylko strategicznego, ale także tego związanego z wszelkimi pomysłami budowlanymi, które są jego pasją.

Alina Szmich

Współwłaścicielka

W każdym środowisku niezbędny jest mediator, rozstrzygający spory i łagodzący konflikty. W Delia Cosmetics to Pani Alina – osoba o wielkim, ciepłym sercu, którego bicie determinuje poczucie bezwzględnej sprawiedliwości i ciągła chęć bezwarunkowej pomocy.

Karol Szmich

Prezes Zarządu - Współwłaściciel

Pan Karol to mieszanka osobowości rodziców, udoskonalona o ponadprzeciętne zdolności analityczno-diagnostyczne. W codziennej pracy podąża drogą ku harmonii i porządkowi, wyłożoną rozsądkiem, na której drogowskazy stanowią liczby i tabele.

Karol Brąszewski

Dział Technologii

Dla Karola nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego gdyby mógł – chętnie zamieszkałby w swoim biurze, a zaległe dni urlopowe mógłby rozdzielić między wszystkich pracowników firmy. Jego lojalność i zaangażowanie – podobnie jak linia rozdzielająca pracę od pasji – pozbawione są granic!

Renata Ciszewska

Dział Marketingu

Renata jest nazywana „ekspertką od włosów”, gdyż te kosmetyki to jej specjalność! Niemniej jednak równie dobrze zna inne, kosmetyczne potrzeby kobiet i mężczyzn na całym świecie. W wolnych chwilach chętnie biega po swoim ulubionym kawałku świata – Łodzi – i uwiecznia na zdjęciach jej architekturę.

Sylwia Gajda

Dział Personalny

Sylwia ma dużo na głowie – nie tylko blond włosów – ale także ważnych spraw, wymagających wyjątkowych zdolności organizacyjnych. Oprócz doskonałej organizacji zadań, Sylwia emanując dobrym humorem, zaraża ludzi wokół pozytywną energią i buduje dobry nastrój wokół siebie!

Marta Grąbska

Dział Sprzedaży Produkcji Kontraktowej

Marta to osoba wielozadaniowa i z pewnością mogłaby być teoretykiem innowacyjnej metody organizacji i wykorzystania czasu. Dlaczego? Dla niej nawet postój na czerwonym świetle może być doskonałą okazją do wysłania kolejnego e-maila czy załatwienia ważnej sprawy.

Sylwia Hertel

Dział Kontroli Jakości

Nazwa działu, zarządzanego przez Sylwię mogłaby być również jej drugim imieniem. W jej pracy nie ma miejsca na chaos, nieporządek czy jakiekolwiek kompromisy. Najtrudniejszy audyt? Odpowiedź brzmi: Sylwia Hertel.

Grzegorz Wosik

Dział Zaopatrzenia

Grzegorz związany jest z Delia Cosmetics od początku jej istnienia, dzięki czemu jego bagaż firmowych doświadczeń można by przeglądać godzinami! Pewnie z tego powodu potrafi on wykopać z niego receptę na najgorsze kłopoty i stawić czoła największym wyzwaniom!

Sebastian Kałuża

Dział IT

Systemy informatyczne bywają bezkompromisowe i zdecydowanie ciężko z nimi dyskutować, a pomimo to Sebastian wyróżnia się ponadprzeciętnym darem przekonywania. Bezstronny i zawsze sprawiedliwy – po prostu nie da się go nie lubić (i do tego wcale nie musi nikogo przekonywać!).

Nina Sulima

Dział Księgowości

Bilanse, rachunki, przychody, koszty, liczby, jeszcze więcej liczb… a gdzieś pomiędzy niezniszczalna Nina, radząca sobie ze wszystkim bez najmniejszych trudności! Lecz księgowe tematy wcale nie wypełniają całego czasu Niny – w przerwie od liczenia umila sobie czas formułując mistrzowskie cięte riposty!