Poznaj nasz zespół

dr Józef Szmich

Założyciel

Pan Józef podejrzewany jest o noszenie ze sobą kieszonkowej encyklopedii dowcipów. Uwielbia kreować nie tylko żarty, ale także wyjątkowe pomysły. Promienny wizjoner z zamiłowaniem do planowania – nie tylko strategicznego, ale także tego związanego z wszelkimi pomysłami budowlanymi, które są jego pasją.

Alina Szmich

Współwłaścicielka

W każdym środowisku niezbędny jest mediator, rozstrzygający spory i łagodzący konflikty. W Delia Cosmetics to Pani Alina – osoba o wielkim, ciepłym sercu, którego bicie determinuje poczucie bezwzględnej sprawiedliwości i ciągła chęć bezwarunkowej pomocy.

Karol Szmich

Prezes Zarządu - Współwłaściciel

Pan Karol to mieszanka osobowości rodziców, udoskonalona o ponadprzeciętne zdolności analityczno-diagnostyczne. W codziennej pracy podąża drogą ku harmonii i porządkowi, wyłożoną rozsądkiem, na której drogowskazy stanowią liczby i tabele.

Marcin Polak

Dyrektor Zarządzający

Zawsze stara się dostrzegać dłuższą perspektywę, dlatego tworzenie i realizowanie strategii to dla niego codzienność. Z zaangażowaniem inspiruje, motywuje i prowadzi zespoły do wspólnego celu. Wyróżniają go wyjątkowa umiejętność słuchania oraz ponadprzeciętne zdolności organizacyjne. Pod jego skrzydłami znajdują się wszystkie procesy operacyjne i sprzedażowe oraz oba zakłady produkcyjne: w Rzgowie i w Konstantynowie Łódzkim.


W wolnych chwilach aktywnie spędza czas z rodziną oraz rozwija pasję gry w tenisa ziemnego i jazdy na enduro.

Renata Ciszewska-Kłosińska

Dział Marketingu

Energia, inspiracja i motywacja – to słowa, które najtrafniej opisują Renatę. Co więcej – wyrażenie „nie da się” – nie figuruje w jej słowniku. Z pasją przygląda się trendom kosmetycznym, by tworzyć produkty i kampanie, trafiające do najbardziej wymagających Klientek.

W wolnych chwilach jest prawdziwą lokalną patriotką – kocha łódzkie wystawy, eventy, koncerty, miejską architekturę, a to wszystko chętnie uwiecznia na zdjęciach.

Karol Brąszewski

Dział Technologii

Dla Karola nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego gdyby mógł – chętnie zamieszkałby w swoim biurze, a zaległe dni urlopowe mógłby rozdzielić między wszystkich pracowników firmy. Jego lojalność i zaangażowanie – podobnie jak linia rozdzielająca pracę od pasji – pozbawione są granic!

Aleksandra Kubala

Dział Eksportu

Ola to silna, pewna siebie profesjonalistka od ponad 10 lat związana z eksportem, dla której  – jak sama mówi – nie ma on żadnych granic.
Z  dużą łatwością nawiązuje  trwałe kontakty  biznesowe. Klienci cenią ją głownie za elastyczność, kreatywność oraz komunikatywność. Do działania napędzają ją zarówno sukcesy, jak i porażki .Bycie kobietą oraz świadomą konsumentką produktów kosmetycznych daje jej lepszą intuicję do podejmowania strategicznych decyzji.
Prywatnie jest mamą dwóch nastolatków, którzy podobnie jak ona kochają zagraniczne podróże.

Sylwia Gajda

Dział Personalny

Sylwia ma dużo na głowie – nie tylko blond włosów – ale także ważnych spraw, wymagających wyjątkowych zdolności organizacyjnych. Oprócz doskonałej organizacji zadań, Sylwia emanując dobrym humorem, zaraża ludzi wokół pozytywną energią i buduje dobry nastrój wokół siebie!

Marta Grąbska

Dział Sprzedaży Produkcji Kontraktowej

Marta to osoba wielozadaniowa i z pewnością mogłaby być teoretykiem innowacyjnej metody organizacji i wykorzystania czasu. Dlaczego? Dla niej nawet postój na czerwonym świetle może być doskonałą okazją do wysłania kolejnego e-maila czy załatwienia ważnej sprawy.

Małgorzata Grabowska

Dział Kontroli Jakości

Małgorzata podchodzi do hasła jakości wielowymiarowo.  Jej konik to mikrobiologia, więc niczym Sherlock Holmes śledzi najmniejszy problem, niekiedy ”utrudniając” przy tym pracę innym działom. Jednak  – co najistotniejsze – zawsze stara się znaleźć wyjście z sytuacji! Współpracownicy cenią ją za komunikatywność, chęć pomocy, pracowitość i dokładność.
Prywatnie w wolnych chwilach cieszy się słońcem, podróżami oraz spacerami po górskich szlakach.

Grzegorz Wosik

Dział Zaopatrzenia i Logistyki

Grzegorz związany jest z Delia Cosmetics od początku jej istnienia, dzięki czemu jego bagaż firmowych doświadczeń można by przeglądać godzinami! Pewnie z tego powodu potrafi on wykopać z niego receptę na najgorsze kłopoty i stawić czoła największym wyzwaniom!

Nina Sulima

Dział Księgowości

Bilanse, rachunki, przychody, koszty, liczby, jeszcze więcej liczb… a gdzieś pomiędzy niezniszczalna Nina, radząca sobie ze wszystkim bez najmniejszych trudności! Lecz księgowe tematy wcale nie wypełniają całego czasu Niny – w przerwie od liczenia umila sobie czas formułując mistrzowskie cięte riposty!

Piotr Cepa

Dział Sprzedaży

Polski rynek kosmetyków poznaje od podszewki już ponad 20 lat, ale branża nigdy nie przestaje go zaskakiwać. „Nikt Ci dzisiaj nie da medalu za wczorajsze zwycięstwo” – to motto przyświecające mu w pracy. Z uwagą śledzi bieżące trendy i działania konkurencji, by budować solidne podstawy do osiągania sprzedażowych wyników. Wie, że nic nie wydarzy się bez świetnego zespołu,  więc zawsze na niego stawia.
Prywatnie ojciec dorastającego faceta, z którym kibicuje ważnym wydarzeniom sportowym, wędkuje, zbiera grzyby oraz pracuje i odpoczywa na działce.

Sebastian Kałuża

Dział IT

Systemy informatyczne bywają bezkompromisowe i zdecydowanie ciężko z nimi dyskutować, a pomimo to Sebastian wyróżnia się ponadprzeciętnym darem przekonywania. Bezstronny i zawsze sprawiedliwy – po prostu nie da się go nie lubić (i do tego wcale nie musi nikogo przekonywać!).