Menedżer Roku 2022 – Karol Szmich!

XV edycja konkursu na Managera Roku za nami. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w nim menedżerom, których codzienna praca buduje ekonomiczny potencjał firm, co przekłada się na wzrost zamożności regionu i jego mieszkańców. To konkurs wyjątkowy, gdyż jego Jury wnikliwie ocenia nie tylko dokonania ekonomiczno-finansowe menedżerów w danym roku, ale także zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności.

To wszystko sprawia, że Statuetki Menedżer Roku Regionu Łódzkiego są wyjątkowo prestiżowym wyróżnieniem. W tym roku jedna z nich powędrowała w ręce prezesa Delii, Karola Szmicha.

“Miarą menedżera są pracownicy, którymi się otacza. Dlatego ta nagroda jest bardziej dla naszych pracowników. Bardzo Wam dziękuję. Jesteście najlepsi!” – przyznał Karol Szmich, podczas uroczystej, XV gali Menedżera Roku.

Wyjątkowy tytuł został przyznany Prezesowi za jego innowacyjność w działaniu, nowoczesne podejście do biznesu oraz pro-ekologiczne rozwiązania, które nieustannie odnoszą sukces na arenie polskiej i międzynarodowej. Jednak to, co wybrzmiało na gali najbardziej – to fakt, że za sukcesem firmy, stoją ludzie, którzy ją tworzą.

Dziękuję również moim rodzicom, którzy uwierzyli we mnie i przekazali stery firmy w moje ręce” – podczas wystąpienia został również podkreślony niezwykle ważny element działalności Delii  – rodzinność. To główny filar firmy, który pozwala na to, że pracownicy mają realny wpływ na jej funkcjonowanie, posiadają swobodę działania, a ich potencjał i możliwości są w pełni wykorzystywane.

Jesteśmy dumni z tego, że mamy tak wyjątkowy zespół, bez którego sukcesy naszej firmy nie byłyby możliwe. Dziękujemy, że jesteście!