Tworzymy jakość i jesteśmy odpowiedzialni

Stawiamy na jakość oraz lepsze środowisko!

Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 22716 oraz ISO 13485, pracujemy według standardów GMP i jesteśmy uprawnieni do produkcji wyrobów medycznych. Nasi technolodzy opracowują receptury z najlepszych komponentów, potwierdzonych certyfikatami – takimi jak ECOCERT Cosmos Natural. W 2021 roku prawie 95% naszych nowych kosmetyków było wegańskich!

Jesteśmy profesjonalistami – do biznesu podchodzimy rzetelnie i etycznie. Dzięki temu wysoką jakość naszych produktów możesz odczuwać każdego dnia na własnej skórze. Gwarantujemy, że trafiają do Ciebie wyłącznie bezpieczne, przebadane i niezawodne kosmetyki.

Certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL

W zeszłym roku zakończyliśmy proces weryfikacji przez ECOCERT Greenlife i otrzymaliśmy certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL na linię kosmetyków EKOflorist.
ECOCERT Greenlife S.A.S. jest międzynarodową organizacją powstałą w 1991 roku, z siedzibą główną we Francji. Certyfikuje ekologiczne i naturalne surowce, wyroby gotowe, ich opakowania oraz procesy produkcyjne i logistyczne.

Interseroh Zero Waste Solutions

Dzięki konkretnym działaniom przyczyniliśmy się do redukcji emisji gazów cieplarnianych i zwiększenia świadomości społeczeństwa oraz przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska. Prowadzimy regularny recykling oraz kampanie edukacyjne w zakresie zarządzania gospodarką opakowaniową i związanymi z nią odpadami. Za tę aktywność otrzymaliśmy certyfikat firmy Interseroh, specjalizującej się w gospodarce w obiegu zamkniętym, pomagającej przedsiębiorstwom zmienić profil na bardziej ekologiczny.

Sedex Memeber

Dzięki certyfikatowi Sedex dziś jeszcze lepiej zarządzamy ryzykiem społecznym oraz środowiskowym! Sedex to globalna organizacja, która współpracuje z najbardziej znanymi instytucjami na świecie, takimi jak Organizacja Narodów Zjednoczonych i Ethical Trading Initiative. Jednocześnie jest to największa na świecie platforma partnerska, która umożliwia członkom przechwytywanie, analizowanie i zarządzanie informacjami o ryzyku w całym łańcuchu dostaw.